Türkiye'nin Her Noktasına Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası evden eve nakliyat hizmetimiz için kullandığımız araçlarımızın tamamı çelik kapalı kasalı olup aynı zamanda içleri sunta ile kaplıdır. Araçlarımızın kasaları hiç bir şekilde su nem ya da toz geçirmez. Bu sayede hangi mevsimde taşınırsanız taşının eşyalarınızın dışarı ile teması kesilecektir.

Eşyalarınızı taşınmadan önce GENİŞ KAPSAMLI OLARAK SİGORTALIYORUZ.

Eşyaların tamamı evden eve nakliyat hizmetimizle taşınmaya hazır hale getirilmektedir. Uzun yola çıkacak olan eşyalar için kullandığımız ambalajlama ve paketleme mazlemeleri en iyi biçimde kullanılmaktadır. Kullandığımız malzemeler en iyileri arasından seçilmektedir. Taşıma için yönlendirdiğimiz personellerin tamamı işlerinde uzman ve sabit kadroludur.

Nereye taşınırsanız taşının, sizi taşıyan personellerimiz ve aracımız her yerde hizmeitnize hazır olacaktır.

Şehirler arası ev taşıma sistemli ve kurumsal olarak işlenmesi gereken ve en ince ayrıntıya kadar düşünülmesi gereken bir taşımacılık hizmetidir. Nereden nereye taşınırsanız taşının amacımız sizleri isteklerinizin dorğultusunda ve aynı zamanda beklentilerinize karşılık olabilecek şekilde memnun edebilmektir. Şehirler arası nakliyat hizmetimiz hem ofis hem de ev eşyası taşımaları için geçerlidir. Taşınacak olan ürünler kesinlikle taşınmadan önce sigortalanmaktadır. Aynı zamanda bütün ürünler taşınmaya hazır getirilmektedir.

Kullandığımız taşıma kamyonlarımızın tamamı sadece ev ya da ofis eşyası taşımak için tasarlanmıştır. Bu araçlarımıza başka hiç bir yük yüklenmez. 1981 yılından beri sektörde bulunan firmamız, çağın gelişimi ve teknolojik gelişimlerinden faydalanmaktadır. Özellikle yaz aylarında yoğunlaşan taşımacılık sektöründe hızlı pratik ve aynı zamanda kusursuz hizmet vermek zorundayız. Bunun bilincinde olarak her şeyin en iyisini kullanıyor ve müşterilerimizin bizden memnun ayrılabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz.

Eşyalarınız Şehirler Arası Nakliyat olarak taşındığında tamamı ile sigortalı ve profesyonel olarak taşınmaktadır. Taşınma esnasında oluşabilecek bütün hasarlardan ve yolda aracın kaza geçirmesi gibi bütün durumlardan firmamız sorumludur. Eşyalarınızın yoğunluğu ve hassasiyeti ne olursa olsun firmamız her koşulda sizlere hizmetini pratik ve hızlı bir şekilde sunmaktadır.


İşinizi Şansa Bırakmadan Taşının.