Eşyaların taşınma esnasında hasar almadan yeni adrese teslim edilmesi için yıllardır her zamane elimizden gelenin en iyisini yaptık. Amacımız sıfır hata ve hasarsız olarak yeni adresinize eşyalarınızı taşımak. Fakat bazen elimizden olmayan nedenlerden dolayı taşınma esnasında bazı hasarlar Bu sayede taşınma esnasında oluşacak ve elimizde olmayabilen durumlardan olaşabilecek hasarlara karşı eşyalarınızı garanti altına alıyoruz.

Geniş kapsamlı olarak yaptığımız sigortalama işlemi taşınma esnasında oluşabilecek en küçük hasarınızı karşılıyor. Bunlara karşı olarak da eşyalarınızı sigortalayarak taşıyoruz. Yoğun bir şekilde ev taşıyan firmamız her zaman taşınmaların en mükemmel şekilde sonuçlanabilmesi için emek vermektedir. Fakat bazen taşınma esnasında ufak çaplı çizikler ya da kırılmalar oluşabilir. Bu durumlara karşı firmamız eşyalarınızı sigortalanmaktadır.

Taşınma esnasında oluşabilecek en küçük hasardan tutun da en geniş hasara kadar sigortalıdır. Eşyalarınızın tamamının kırılması gibi durumlarda da firmamız sigorta şirketinden bunu tazmin edebilmektedir.

En iyi sigorta bizim sunduğumuz hizmetin güvencesi ve profesyonelliğidir.