Bütün Dünya Ayaklarınızın Altında

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz anahtar teslimi olarak sunulmaktadır. Dünya’nın her yerinde bulunan acente ağlarımız sayesinde nereye taşınırsanız taşının eşyalarınızı kendi ülkenizde taşınıyor gibi rahat olacaksınız. Firmamız ev ofis eşyası taşıma konusunda uzman ve eşyaların nasıl ve ne şekilde taşınması gerektiğini çok iyi bilmektedir.

1981 yılından beri ev ya da ofis eşyası taşıma hizmeti sunuyoruz. Uzmanı olduğumuz eşya taşımacılığı hizmetini uluslararası boyutlara taşıdık. Yurt dışına çıkacak olan eşyalarınızın olduğunu bize söylemeniz yeterlidir. Biz taşınma için gerekli olan bütün donanıma sahibiz.

Yurt Dışına Ev Taşıma

Yurtdışına ev taşıma hizmetimiz dünya üzerinde bütün noktalara mevcuttur. Ev Taşımadan önce eşyalarınızın taşınmaya hazır hale getirilmesini sağlıyoruz. Uzman personellerimizin yapacağı ön keşif sonrasında eşyalarınızın en iyi biçimde taşınabilmesi ve taşıma fiyatının belirlenmesi çalışmaları yapılmaktadır. Bu çalışmalardan sonra eşyaların en iyi biçimde ambalajlanma ve paketlenme hizmetleri sunulmaktadır. Kullandığımız ambalaj ve paketleme malzemeleri son derece güçlü ve dayanıklıdır. Ambalajlanan ürünler firmamızın depolarına alınmaktadır. Burada ambalaj kontrolleri yapıldıktan sonra gümrükleme sigortalama ve taşınacak yerin coğrafi şartlarına uygun yol biçimi seçilmektedir.

Uluslararası ev taşıma hizmeti sunarken amacımız sizi kendi ülkenizdeki gibi rahat ettirmek ve taşınma süreci boyunca sizi hiç bir şeye karıştırmadan eşyalarınızı anahtar teslimi ve sigortalı olarak taşıyıp teslim etmektir.

Uygun Fiyatlar

Uluslararası evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken eşyalarınızın taşınacağı yerin uzaklığı, eşyalarınızın miktarı ve eşyalarınızın sigorta bedeli etkilidir. Bunlarla birlikte kullanılacak taşıma araçları ve yol güzergahları da önemlidir. Kullandığımız yol ve taşıma araçları:

Kara Yolu Taşımacılığı (Demir Yolu Da Dahil)

Hava Yolu Taşımacılığı

Deniz Yolu Taşımacılığı

Hassas Ambalaj

Antika, sanat eseri ve bunlara benzer eşyalarınız için hassas ambalajlama sistemi kullanıyoruz. Bu sistemde genel olarak eşyalarınızın boyutlarına göre onları sabit tutan ve darbelere karşı koruyabilecek özel sandıklar yaptırıyoruz. Bu sandıklama işlemleri sayesinde en hassas ürünleriniz bile sorunsuz taşınıyor.

Sigortalı Uluslararası Ev Taşıma

Eşyalarınızın tamamını geniş kapsamlı olarak sigortalıyor ve garanti altına alıyoruz. Taşınma esnasında oluşacak hasarlar, kaza, doğal afet ve diğer olumsuzluklara karşı eşyalar sigortalanmaktadır.

Yurt Dışına Zati Eşya Taşıma

Uluslararası zati eşya taşımacılığı ve özel eşya taşıma hizmetimizle özel eşyalarınızın taşınması çok kolay. Eşyalarınızın taşınacağı yeri bildirmeniz yeterli. Avrupa ülkelerinin tamamına vip hizmetimiz mevcut. Parça ve özel eşyalarınız için özel araçlar yolluyoruz. Bu araçlarımız panelvan tarzında olup size özeldir.

uluslararası nakliye


İşinizi Şansa Bırakmadan Taşının.