Size bir telefon kadar yakınız
05327107166

Ofis Taşımacılığı

Anasayfa » Ofis Taşımacılığı

Şehirler Arası Ofis Taşımacılığı

Şehirler arası ofis taşıma şirketi ULUSOY ile istetiğiniz ildeki iş yeri nakliye hizmetinizi istediniz başka bir ile taşıyoruz. Şehirler arası nakliyat konusunda Türkiye üzerinde hizmet sunan en büyük ve geniş nakliye şirketi olarak ofis ve iş yeri taşımacılığı konusunda da sizlere hizmet sunuyoruz. Kurumsallığını tamamlamış ve tamamı ile profesyonel olarak Ulusoy ile ofis ve iş yeri taşımacılığı işiniz de tamamı ile kurumsal ve profesyonel olarak gerçekleşecektir. İş yerinizin büyüklüğü ne olursa olsun şirket olarak biz her zaman daha iyisini sunabilmek için çabalamakta ve elimizden geleni yapmaktayız. Şirketimiz gerekli olan bütün donanım ve gereksinimlere sahiptir.

Şehirler Arası İş Yeri Nakliyesi

Şehirler arası iş yeri taşımacılığı hizmetimizle başka illerde hizmet sunan iş yerlerinizi istediğiniz zaman biz taşıyabiliriz. İş yerinizin hizmet sunduğu bölgenin değişmesi gerekiyorsa biz sizi bütün ağınızla taşıyabiliriz. Ağır makineler ve iş makinelerdekini tutun hassas iş yeri büro malzemelerinize kadar itinalı bir şekilde taşıyabiliriz.

Bu bağlamda şehirlerarası taşıma için:

  • Şehirler arası Ofis taşımacılığı
  • Şehirler arası otel taşımacılığı
  • Şehirler arası büro taşımacılığı
  • Şehirler arası fabrika taşımacılığı
  • Şehirler arası fuar taşımacılığı
  • Şehirler arası banka taşımacılığı

Yaptığınız iş ne olursa olsun öncesinde gelecek olan uzman personelimiz size uygun bir taşıma ve yerleştirme programı ıkaracaktır. Bu program doğrultusunda iş yerinizin büyüklüğüne göre taşıma ve teslimat süresi de belirlenecektir. Bununla bilirtek iş yerinizde kullandığınız malzemelerin tamamı sigortalancaktır. Sigortalama işşeminde üretim makineleriniz ve diğer malzemeleriniz ayrı ayrı sigortalanacaktır.

İş yeri taşıma için doğru seçim

Taşınmak bir çok noktada sıkıntılı bir süreç olabilir. Özellikle bir çok ev taşıma bu şekilde sonuçlanıyor. Şehirler arası iş yeri taşımacılığı konusunda bilgi ve birikime sahip olmayan kişi ya da kurumlarla çalışmanız sizi sekteye uğratabilir. Ağır makine ve hassas makine taşımacılığı konusunda büyük geçmişe sahibiz. Bununla birlikte şirket olarak en hassas eşyaların taşınmasından tutun paketlenmesine kadar her zaman en iyi hizmeti sunabildiğimiz defalarca kanıtlamış bulunuyoruz. Eşyalarınızın sorunsuz ve en iyi biçimde taşınacağının garantisini şirket olarak veriyoruz.